See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Peamise sisu sektsioon

Novembris algab AIAG core tools koolitusprogramm

Autotööstusele erinevaid tooteid tarnivad ettevõtted teavad, et autotööstusel on karmid nõuded. Need seonduvad nii juhtimissüsteemi kui ka tootearenduse ja paljude erinevate tööriistade ja juhtimisvõtete kasutamisega. Nendest nõuetest ja tööriistadest räägitakse, kuid sageli ei mõisteta lõpuni nende sisu ega kasutata ära nende kasulikke omadusi.

Põhjuseks on see, et varem ei ole olnud võimalik saada asjakohast koolitust eesti keeles. TJO Konsultatsioonid täidab selle lünga. Käivitame novembris AIAG core tools koolitusprogrammi, mille raames on võimalik saada ülevaade nii IATF 16949 nõuetest kui ka AIAGI kõikidest olulisematest baasmetoodikatest. Järgnevad lühendid annavad teatava ülevaate: APQP, DFMEA, PPAP, PFMEA, MSA, SPC, RCA.

Programm alustab 5.-6. novembril seminariga IATF 16949le vastav tarnija kvaliteedijuhtimissüsteem.

Kui soovite programmi kohta lähemalt lugeda ja registreeruda, vaadake: https://www.tjo.ee/arenguprogramm/aiag-core-tools-koolitusprogramm/.

NB: Grupp on komplekteeeritud, kuid veel on võimalik registreeruda!

Sarnased artiklid

 • Saage tuttavaks: Ain Reinbusch – meie uus konsultant
  Loe lähemalt
 • Aprillikuu koolitused on edasi lükatud
  Loe lähemalt
 • Foto: Petr Macháček, Unsplash
  TJO tegutsemise plaan eriolukorras
  Loe lähemalt