See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section

Ettevõttest

Oleme Eesti üks juhtivaid konsultatsioonifirmasid juhtimissüsteemide arendamise, strateegilise juhtimise ja tootmise efektiivsuse tõstmise alal. Lisaks nõustamisprojektidele viime läbi koolitusi organisatsioonides kohapeal ning korraldame ka regulaarselt avalikke koolituskursusi. Meie koolituskeskuses on kaasaegne koolitusklass ning mugavad nõupidamisruumid. Teeme kõik endast oleneva, et meie koostöö laabuks hästi!

 • 25+
  aastat kogemust
 • 1000+
  tulemuslikku konsultatsioonprojekti
 • 10 000+
  rahulolevat koolitustel osalenut
 • 100%
  edu sertifitseerimisauditite läbimisel
 • 9,4
  hinnang 10-palli skaalal meie konsultantide tööle
 • 70+
  miljonit € Euroopa Liidu arendustoetusi

Miks valida TJO Konsultatsioonid?

 • MEIE MISSIOONIKS ON AIDATA KAASA ORGANISATSIOONIDE TULEMUSLIKKUSE SUURENEMISELE

  Lähtume teenuste osutamisel alati lihtsast põhimõttest, et meie tegevus peab kliendile kasu tooma. Klientide tagasiside ja seniste tulemuste põhjal on see ka õnnestunud. Meie peale võib kindel olla - oleme kindlaks toeks organisatsioonide arendamisel!
 • Kogenud meeskond

  Meie meeskonnaliikmetel on pikaajaline kogemus nõustamisprojektide ja koolituste läbiviimisel, kuid oleme ka kogenud praktikud. Kombineerituna on Teie käsutuses üle 50 aasta praktilist kogemust tootmisjuhi, kvaliteedijuhi või ettevõtte juhina! Vastavalt projekti või koolituse eripäradele kaasame projekti meeskonda lisaks põhikohaga töötajatele ka ettevõtteväliseid spetsiifiliste valdkondade tippspetsialiste.
 • Rätsepatöö ja paindlikkus

  Meie projektid seonduvad sageli standardite ja küllaltki täpselt reguleeritud valdkondadega. Seetõttu on tõenäoline, et oleme varem sarnaseid projekte läbi viinud. Sellele vaatamata oleme alati paindlikud ja aitame leida kliendi eripärasid arvestava toimiva lahenduse. Keskendume sobivusele kliendi vajaduste ja tulemuslikkuse suurendamise vaates, mitte „linnukese kirjasaamisele“.
 • Tervikpilt ja pikaajaliselt toimivad lahendused

  Meie eripäraks on laialdased teadmised ja kogemused erinevates valdkondades. Aitame leida optimaalse ja toimiva lahenduse organisatsiooni kui terviku jaoks, vältida dubleerimist ja keskenduda olulisele. Klientidele tähendab koostöö TJOga olulist ajalist kokkuhoidu, sest oleme valmis pakkuma tuge erinevates valdkondades. Paljude klientidega välja kujunenud pikaajaline tulemuslik koostöö.
 • Tulemuslik projektijuhtimine

  Hoiame projektid kontrolli all, tagades, et kokkulepitud eesmärgid saavad soovitud ajaks saavutatud. Lähtume oma tegevuses põhimõtetest, mida õpetame oma klientidele: meie juhtimissüsteem on alates 1999. sertifitseeritud vastavalt ISO 9001-le ning rakendame oma igapäevatöös lean-põhimõtteid.
  Vaata meie ISO 9001:2015 sertifikaati
 • Kaasaegsed töömeetodid

  Kasutame oma töös praktikas ennast õigustanud meetodeid ja tööriistu, mis tagavad soovitud tulemused. Hoiame end kursis kaasaegsete suundumustega nii Eestis kui ka laias maailmas, seda nii standardite muutuvate alusnõuete kui ka metoodilise baasi osas. Pakume järjepidevalt välja uusi lähenemisviise, meetodeid ja teenuseid, mis aitavad nii meie kui ka klientide tulemuslikkust kasvatada.
 • Tunnustatud eksperdid

  Oleme juhtimissüsteemide valdkonna tunnustatud eksperdina teinud pikka aega koostööd Eesti Standardikeskusega paljude rahvusvaheliste standardite (sh ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 19011 jpt) eesti keelde tõlkimisel või algupäraste standardite väljatöötamisel.