See veebileht kasutab küpsiseid (cookies).

Jätkades TJO Konsultatsioonide veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Tutvu meie andmekaitse põhimõtetega.

Main content section
Konsultatsioon

Tehnoloogiainvesteeringute plaani ettevalmistamine

Kui organisatsiooni arengupiduriks on tehnoloogiline võimekus, tasub üle vaadata, millised on otstarbekad ja mõistlikud võimalused uude tehnoloogiasse investeerimiseks. Samuti on oluline teada, et leidub ka võimalusi investeeringutoetuste saamiseks. Levinumad on erinevad Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse programmid ning Keskkonnainvesteringute Keskuse toetusprogrammid, kuid võimalusi leidub veelgi.

Iseenesest tundub tootmistehnoloogiasse või seadmesse investeerimine lihtne ning esmapilgul näib, et ainus asi, mida vajatakse, on raha. Tegelikkuses aga kaasneb suuremahuliste tehnoloogiliste investeeringutega alati rida küsimusi ja kaasnevaid teemasid, mis vajavad põhjalikku läbimõtlemist ja analüüsi. Samuti on iga rahastaja sooviks veenduda, et investeerimiskava on põhjalikult ja terviklikult läbi mõeldud, teostatav ning aitab lahendada kitsaskohti.

TJO Konsultatsioonid on aastate jooksul abistanud paljusid oma kliente tehnoloogiainvesteeringute plaanide ja taotluste koostamisel. Seni mahukaimaks projektiks on olnud ca 10 miljoni euro suuruse Ida-Virumaale tehtud tehnoloogiainvesteeringu plaani koostamine ja nõustamine toetuse taotlemisel.

Oleme meelsasti valmis oma kogemusi jagama, võtke ühendust!

MIKS VALIDA PARTNERIKS TJO KONSULTATSIOONID?

  • Toetame oma kliente strateegia arendamisel juba üle 15 aasta.
  • Oleme nõustanud enam kui 100 organisatsiooni El toetuste finantseeringuna kaasamisel.
  • Meie kaasabil on oma klientide arendustegevusi finantseeritud enam kui 70 miljoni € ulatuses.

Toimumisaeg, -koht ja hind

Aeg ja koht lepitakse eraldi kokku ning hind sõltub projekti sisust.

Soovid konsultatsiooniteenuste kohta rohkem infot?

Seotud teenused