Minitab 17 väljas
Maikuust alates on võimalik kasutada Minitabi 17. versiooni. See on eelmisest versioonist jälle päris mitme asja võrra paremaks ja mugavamaks tehtud.
Need, kes on 16. versiooniga harjunud kasutama Minitabi abilise (Minitab Assistant) funktsiooni kindlasti rõõmustavad. Uues versioonis on assistendile lisandunud ka DOE ja mitmikregressioon (multiple regression). Funktsionaalsust on edasi arendatud ka MSA, suutlikkuse analüüsi, hüpoteeside testimise ja ohjekaartide assistentide osas. Eraldi on välja toodud kombigraafikud suutlikkuse analüüsi ja SPC graafikute näitlikuks esitlemiseks enne/pärast projekti läbiviimist.
Täiendatud on muutujatevaheliste seoste esiletoomist regressioonanalüüsi ja ANOVA abil. Samuti on võimalik DOE abil märksa paremini piiritleda, millised faktorid uuritavaid protsesse mõjutavad. Positiivseks muudatuseks on näiteks see, et nüüd on võimalik rakendada tulemuste optimeerijat ka general factorial desing puhul, samuti saab kasutada kategoorilisi faktoreid response surface designs juures.
Lisatud on ka hulgaliselt muid täiendusi. Täpsemalt tuleb Minitab 16 ja Minitab 17 kasutamisest juttu Lean 6 Sigma programmis. Praegu on võimalik registreerida sügisesse lean 6 sigma green belt programmi, kuid alati on võimalik tellida ka sisekoolitusi.
Seonduvad teemad
Lean 6 sigma tehnikaid käsitletakse ka
- meie avalikul koolitusel: “Lean 6 sigma Yellow Belt koolitus“
- meie avalike koolituse tsüklis Lean Six Sigma Green Belt koolitusprogramm
- koolitusel Sissejuhatus Lean Six Sigmasse
Oleme meelsasti valmis vastama teie küsimustele täpsemalt. Loomulikult oleme valmis pakkuma omapoolset abi lean 6 sigma koolitus- ja nõustamisprojektide läbiviimisel organisatsioonisiseste programmidena. Palun andke meile oma soovidest teada!